Tehnoloogia

Lux Duotex® tehnoloogia saladus

Meie tekstiilitooted põhinevad Duotex® tehnoloogial ja on meie toodete tõhususe saladus.
Duotex® tehnoloogia annab meie toodetele ühtlase puhastustulemuse ja parema puhastuse kogu elu jooksul.

Korralik, tõhus ja samaaegne puhastus. Oleme CleverCleanis selle üle väga uhked!

Vajuta pildil galerii avamiseks

Tootmine

CleverCleani toodetakse meie enda Poolas asuvates tehastes sünteetilistest kiududest kuni valmistoodeteni. Alates algusest 1996. aastal oleme teinud koostööd Poola Tekstiili Uurimisinstituudiga, mis on andnud meile ainulaadse võimaluse oma kõrge kvaliteedi säilitamiseks kui ka samal ajal uute toodete edasiarendamiseks. Mõistame oluliste ressursside kulutamise tähtsust pidevale uurimis- ja arendustegevusele puhastuskvaliteedi, ergonoomika ja keskkonna valdkonnas. Meie ainulaadne Duotex® tehnoloogia on selle tagajärg.

Täna toodame mitte ainult mitmesuguseid mikrokiudtooteid, vaid ka ergonoomiliselt kujundatud mopialuseid, mopivarreid, puhastuskärusid ja ühekordseid tooteid. Meie toodang on kvaliteedisertifitseeritud vastavalt ISO 9001: 2015-le ja ekspordime enam kui 30 riiki.

Mikrokiudude mõju

Meie lapid ja mopid kasutavad puhastamisel nii staatilist kui ka kapillaarset efekti. Nagu magnet, tõmbavad kuivad lapid ja mopid tolmu ja mustust ligi. Mikrokiud on positiivselt laetud ja tolm negatiivselt laetud ning meelitab seetõttu puhastamise ajal üksteist. Vaata joonist 1.

Niisked lapid ja mopid töötavad samamoodi nagu puu juured, kui leotate vett. Mikroskoopiliselt väikesed kiud puhastatakse vee pindpinevuse purustamise ja kapillaarjõu abil. Vaata joonist 2.

Vajuta pildil suurendamiseks